CXP1050-3R3M-AG(3.3uh)
MFR.Part #
CXP1050-3R3M-AG(3.3uh)
JLCPCB Part #
C7461388
Package
SMD,11x10.2mm
Description
12A 17A 3.3uH 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS