PNLS6020-150M 15UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
PNLS6020-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2997638
Package
SMD,6x6mm
Description
1.35A 1.35A 15uH 200mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS