RVT1E221M0810 220UF 25V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1E221M0810 220UF 25V
JLCPCB Part #
C970696
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 183mA@120Hz 220uF 25V 2800hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS