CXP1050-1R5M-AG(1.5uh)
MFR.Part #
CXP1050-1R5M-AG(1.5uh)
JLCPCB Part #
C7461386
Package
SMD,11x10.2mm
Description
1.5uH 16A 26A 3.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS