CD75-150M 15UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD75-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2826694
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.8A 15uH 90mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS