CD105-471M 470UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD105-471M 470UH
JLCPCB Part #
C2826718
Package
SMD,10x9mm
Description
1.5Ω 330mA 470uH Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS