CXP0420-3R3M-AG(3.3UH)
MFR.Part #
CXP0420-3R3M-AG(3.3UH)
JLCPCB Part #
C7461339
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
3.3uH 3A 4A 87mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS