CD75-181M 180UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD75-181M 180UH
JLCPCB Part #
C2826701
Package
SMD,7.8x7mm
Description
180uH 510mA 710mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS