CXP1265-100M-HG(10uh)
MFR.Part #
CXP1265-100M-HG(10uh)
JLCPCB Part #
C7187335
Package
SMD,13.5x12.7mm
Description
10A 10uH 15A 18mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.7mm Power Inductors ROHS