ZBJGM1211F-801
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
ZBJGM1211F-801
JLCPCB Part #
C49340478
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 125V 800Ω@100MHz 8A 8mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS