CD75-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD75-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2826697
Package
SMD,7.8x7mm
Description
180mΩ 1A 47uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS