CD54-6R8M 6.8UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-6R8M 6.8UH
JLCPCB Part #
C2826661
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.5A 6.8uH 80mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS