CXP1050-2R2M-AG(2.2uh)
MFR.Part #
CXP1050-2R2M-AG(2.2uh)
JLCPCB Part #
C7461387
Package
SMD,11x10.2mm
Description
13A 2.2uH 20A 6.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS