P6SMBJ70A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ70A
JLCPCB Part #
C3705516
Package
DO-214AA(SMB)
Description
113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS