P4SMAJ33CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ33CA-AQ
JLCPCB Part #
C3700958
Description
-50℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS