P4SMAJ43A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ43A-AQ
JLCPCB Part #
C3707993
Description
-50℃~+150℃ 1uA 400W 43V 47.8V 5.8A 69.4V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS