P6SMBJ18
MFR.Part #
P6SMBJ18
JLCPCB Part #
C3712496
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 18.6A 18V 1uA 20V 32.2V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS