P4SMAJ24
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ24
JLCPCB Part #
C3702755
Description
-50℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 400W 43V 9.3A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS