3.0SMCJ10A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ10A-AQ
JLCPCB Part #
C3711858
Package
DO-214AB(SMC)
Description
10V 11.1V 176.4A 17V 1uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS