SMDJ250A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ250A
JLCPCB Part #
C3718730
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 250V 279V 3kW 405V 7.41A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS