P6SMBJ64A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ64A-AQ
JLCPCB Part #
C3698731
Description
103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS