3.0SMCJ30A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ30A-AQ
JLCPCB Part #
C3713265
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 61.9A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS