1.5SMCJ17A
MFR.Part #
1.5SMCJ17A
JLCPCB Part #
C3706138
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS