Z1SMA20-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
Z1SMA20-AQ
JLCPCB Part #
C5843176
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1W 1uA@15V 20V 20Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes