1.5SMCJ12A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ12A
JLCPCB Part #
C3708775
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS