1.5SMCJ100
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ100
JLCPCB Part #
C3713581
Description
1.5kW 100V 111V 179V 8.4A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS