P4SMAJ45A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ45A-AQ
JLCPCB Part #
C3707538
Description
1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS