SFEK3015A-330M-HF
MFR.Part #
SFEK3015A-330M-HF
JLCPCB Part #
C22464374
Package
SMD,3x3mm
Description
1.135Ω 1.15A 33uH 850mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS