SFE4018A-101M-F-HF
MFR.Part #
SFE4018A-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463976
Package
SMD,4x4mm
Description
1.854Ω 100uH 300mA 350mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS