WI0603AQD6R8MST-HF
MFR.Part #
WI0603AQD6R8MST-HF
JLCPCB Part #
C22463744
Description
18@1MHz 30MHz 350mA 6.8uH 700mA 880mΩ Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS