WI0603UC10NJST-HF
MFR.Part #
WI0603UC10NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221220
Description
10nH 130mΩ 31@250MHz 4.8GHz 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS