SFE4030A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464066
Package
SMD,4x4mm
Description
18mΩ 1uH 4.15A 5.26A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS