SFEK3015A-2R2M-HF
MFR.Part #
SFEK3015A-2R2M-HF
JLCPCB Part #
C22464367
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 2.3A 4.5A 85mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS