SFE8040A-151M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-151M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464238
Package
SMD,8x8mm
Description
1.2A 150uH 475mΩ 940mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS