SFE6045A-681M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-681M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464215
Package
SMD,6x6mm
Description
2.75Ω 350mA 420mA 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS