DSE453226-680K-HF
MFR.Part #
DSE453226-680K-HF
JLCPCB Part #
C22464011
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
1.26Ω 300mA 400mA 68uH ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS