SFE4015B-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE4015B-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463948
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.8A 3.3A 72mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS