CC6906T9-5FB150
MFR.Part #
CC6906T9-5FB150
JLCPCB Part #
C41421952
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 0.03mΩ 1.2us 13.33mV/A 200Vrms 250kHz 5V Support ±150A TO-263-7 Current Sensors ROHS