CC6926T9-5FB050
MFR.Part #
CC6926T9-5FB050
JLCPCB Part #
C52260410
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 0.03mΩ 22mA 250kHz 4.5V~5.5V 40mV/A 5kVrms Overcurrent Protection、Bidirectional detection、Under-voltage lockout、Power-on reset Support ±50A TO-263-7 Current Sensors ROHS