CC6906T9-5FB300
MFR.Part #
CC6906T9-5FB300
JLCPCB Part #
C41421954
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 1.2us 200Vrms 250kHz 5V 6.67mV/A Support ±300A TO-263-7 Current Sensors ROHS