CC6906T9-3FB150
MFR.Part #
CC6906T9-3FB150
JLCPCB Part #
C41421956
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 0.03mΩ 1.2us 200Vrms 250kHz 3.3V 8.8mV/A Support ±150A TO-263-7 Current Sensors ROHS