TV50C600J-G
MFR.Part #
TV50C600J-G
JLCPCB Part #
C2447745
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 3kW 52.17A 5uA 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS