TV30C600J-G
MFR.Part #
TV30C600J-G
JLCPCB Part #
C2447174
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30.99A 3kW 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS