TV15C700JB-HF
MFR.Part #
TV15C700JB-HF
JLCPCB Part #
C3699730
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.27A 1uA 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS