CZRUR52C5V6-HF
MFR.Part #
CZRUR52C5V6-HF
JLCPCB Part #
C3013429
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@1V 150mW 400Ω 40Ω 5.32V~5.88V 5.6V SOD-523F Zener Diodes ROHS