3.0SMCJ18CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ18CA
JLCPCB Part #
C3717869
Package
DO-214AB(SMC)
Description
102.7A 18V 1uA 20V 29.2V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS