SMBJ30A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ30A-HF
JLCPCB Part #
C2443418
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13.2A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS