TV15C181J-G
MFR.Part #
TV15C181J-G
JLCPCB Part #
C2447287
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 180V 1uA 200V 291.6V 5.14A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS