TV30C260J-G
MFR.Part #
TV30C260J-G
JLCPCB Part #
C2448249
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.26A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS