3.0SMI15A
MFR.Part #
3.0SMI15A
JLCPCB Part #
C3707473
Description
-55℃~+150℃ 1 123A 15V 16.7V 24.4V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS